• ”LET'S READ IN ENGLISH"

• Szkoła Podstawowa nr 28 w Wodzisławiu Śląskim zaprasza uczniów klas VI szkół podstawowych powiatu wodzisławskiego do uczestnictwa w VIII Edycji KONKURSU CZYTELNICZEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ”LET'S READ IN ENGLISH".

Celem naszego konkursu jest między innymi rozwijanie umiejętności czytelniczych w języku angielskim, gdyż czytanie w języku obcym to wspaniała okazja do poznania innego świata i rozwijania zdolności językowych.

Mamy nadzieję, że dzięki konkursowi, uczniowie uwierzą w swoje umiejętności językowe, co tym bardziej zmobilizuje ich do dalszej pracy.

Konkurs odbędzie się 16 lutego 2024r. w Szkole Podstawowej nr 28 w Wodzisławiu Śląskim o godz. 9.00.

Termin nadsyłania kart zgłoszeniowych:  9 lutego 2024r.

Adres mailowy koordynatora konkursu: jsoltysiak@edu.wods.pl

PLIKI DO POBRANIA:

REGULAMIN KONKURSU CZYTELNICZEGO 2024

KARTA ZGłOSZENIA

OŚWIADCZENIE ZGODY

• Dziękujemy!

• Społeczność naszej szkoły włączyła się do zbiórki dla chorego na SMA Mikołaja Kubali. Dziś już wiemy, że udało się zebrać całą kwotę. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za dołożenie cegiełki do tego ogromego dobra!

• Złotówka dla Mikołajka

• Akcja jest skierowana do wszystkich chętnych placówek oświatowych: szkół, przedszkoli, uczelni. Zgodnie z informacją na plakacie zachęcamy do wpłaty symbolicznej złotówki od każdego ucznia. Oczywiście wpłaty są dobrowolne i mogą to być także większe kwoty.

SP 28 przyłącza się do akcji!

Pieniądze można wrzucać do puszki od 9-13.01.2023r.

Zachęcamy też do przyłączenia się do zbiórki na https://www.siepomaga.pl/httpswww-siepomaga-plmiki-sma

Dziękujęmy za okazane serce i pomoc w zbiórce na najdroższy lek świata.

• XIII POWIATOWY KONKURS POLSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

dla uczniów szkół podstawowych

Tematyka : Polskie kolędy i pastorałki

tradycyjne lub współczesne.

CELE:

• zachęcenie uczniów do wspólnego śpiewania, poszukiwanie muzycznych talentów;
            • rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży poprzez muzykę  i śpiew;
            • rozwijanie zainteresowań muzycznych oraz wspieranie uczniów zdolnych.

ORGANIZACJA KONKURSU:

• Zgłoszenia do 27 stycznia 2023 r. (piątek) Szkoła Podstawowa nr 28, tel. 733-883-283; (Izabela Antończak, Anna Prusko, Patryk Antończak) sp28@wodzislaw-slaski.pl lub izabela.antonczak@op.pl ;
            • Konkurs odbędzie się 31 stycznia 2023 r. (wtorek) od godz. 0815 w Szkole Podstawowej nr 28 w Wodzisławiu Śl. ul. Mieszka 10, tel. 733-883-283; sp28@wodzislaw-slaski.pl;
            • Rozdanie nagród nastąpi 07 luty 2023 r. (wtorek) o godz. 1700 serdecznie zapraszamy wszystkich artystów z opiekunami i rodzicami.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• W konkursie mogą brać udział soliści reprezentujący szkołę podstawową lub inną placówkę oświatową;
            • Uczestnik prezentuje jedną kolędę lub pastorałkę  w języku polskim.

ZGŁOSZENIE