•  XIV Powiatowy Konkurs Polskich Kolęd i Pastorałek
          • XIV Powiatowy Konkurs Polskich Kolęd i Pastorałek

• Serdecznie zapraszamy solistów powiatu wodzisławskiego do udziału w XIV Powiatowym Konkursie Polskich Kolęd i Pastorałek, który tradycyjnie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 28 w Wodzisławiu Śląskim, w dniu 19 stycznia 2024r. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 16 stycznia 2024r.

Zgloszenie

Izabela Antończak

• Szlachetna paczka

• Cała Polska przygotowywała się na Weekend Cudów - jedno z najpiękniejszych świąt dobroczynności w Polsce! 16-17 grudnia Szlachetne Paczki trafiły do tysięcy rodzin.

Społeczność SP28 obdarowała jedną z potrzebujących rodzin.

Zapakowane paczki zostały dostarczone do Wodzisławskiego Centrum Kultury i przekazane w ręce wolontariuszy.

Otrzymaliśmy piękne podziekowania od obdarowanych chłopców.

Dziękujemy, że możemy na Was liczyć! Społeczność naszej szkoły nie zawiodła.

Opiekunki Koła Wolontariatu Katarzyna Ratajska Anna Hajdas-Burek