• English Vocabulary Genius - sukces Nikodema

• Wspaniała wiadomość dotarła do nas wraz z wynikami Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego "English Vocabulary Genius VII", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 im. Ziemi Radlińskiej w Radlinie 10 kwietnia 2024r. Serdecznie gratulujemy Nikodemowi Adamkowi z klasy 5b, który został laureatem III miejsca.

W kategorii klas VI naszą szkołę repreztowała Amelia Cudok z 6b, zaś w klasach VII Maksymilian Zając z 7a. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników konkursu!

• Szkolny Mam Talent

• W zeszłym tygodniu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 28 podzielili się ze społecznością szkolną swoimi talentami. W Światowym Dniu Sztuki, na amfiteatrze szkolnym, uczniowie zaprezentowali się w wielu dziedzinach. Był śpiew, wiersz, taniec, hobby, gra na instrumentach, ćwiczenia z przyrządami, sport czy film dotyczący wyboru zawodu. Aż 33 uczniów zaprezentowało swoje zdolności. A teraz przyszedł czas aby wyłonić tych, którzy zaprezentują naszą SP28 w WCK w maju.

W kategorii klas 1-3 największą ilość punktów zdobył duet taneczny z klasy 3b Gabriela Musiolik oraz Zuzanna Cichy.

W kategorii klas 4-6 największą ilość punktów zdobył instrumentalista – trębacz Jakub Baurek.

W kategorii klas 7-8 nie przyznano nagrody.

Wyniki szkolnego Mam Talent

Kategoria śpiew:
            1 miejsce - Zofia Krakowczyk 2B
            2 miejsce - Fabian Czajka 2A
            3 miejsce - Kalina Suska 1A

Kategoria taniec:
            1 miejsce - Iga Kaczan 2B
            2 miejsce - trio Natalia Adamek, Hanna Drosio, Weronika Ficek 2B
            3 miejsce - duet Maja Krzyżowska i Laura Burek 5B
            Wyróżnienia : solo Maja Krzyżowska 5B

Kategoria gra na instrumencie:
            1 miejsce - Mikołaj Kleszczewski 2A