• Ubezpieczenie grupowe

• Szanowni Rodzice

Na Rok Szkolny  2022/2023 Rada Rodziców Naszej Szkoły wybrała ofertę grupowego ubezpieczenie NN uczniów w TUZ.

Wybrany został wariant ubezpieczenia  za składkę 65zł . Ubezpieczenie działa 24/H  na całym świecie tj. w domu, szkole i poza nią ,na zajęciach sportowych i wakacyjnych wyjazdach.

Aby ubezpieczyć dziecko składkę w wysokości 65zł należy wpłacić do 20.10.2022 na numer rachunku 79 1020 3668 0000 5102 0605 8186 w treści przelewu należy podać imię nazwisko dziecka oraz numer klasy. Odbiorca : TUZ

Ogólne warunki ubezpieczenia

Oferta NNW

Tabela Norm Oceny procentowej

Jak zgłosić szkodę

Wniosek zgłoszenia szkody

• Z ekologią na Ty

• Miło nam poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Z ekologią na Ty". Zapraszamy do śledzenia naszej strony i profilu na Facebooku. Będziemy tam na bieżąco relacjonować podjęte działania.

CELE PROJEKTU WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ:

• Doskonalenie umiejętności w zakresie rozumienia zależności pomiędzy składnikami środowiska przyrodniczego.
            • Doskonalenie umiejętności samodzielnej eksploracji świata, rozwiązywania problemów i stosowania nabytych umiejętności w nowych sytuacjach życiowych.
            • Kształtowanie umiejętności obserwacji faktów, zjawisk przyrodniczych, społecznych i gospodarczych, wykonywania eksperymentów i doświadczeń, a także formułowania wniosków i spostrzeżeń.
            • Rozwijanie umiejętności tworzenia relacji, współdziałania, współpracy oraz samodzielnej organizacji pracy w małych grupach, w tym organizacji pracy przy wykorzystaniu technologii.